Sport

Supporters De Treffers vol vertrouwen naar Doetinchem

Supporters De Treffers vol vertrouwen naar Doetinchem
Supporters De Treffers vol vertrouwen naar Doetinchem © Omroep Gelderland
GROESBEEK - Onder de rook van gekleurde fakkels werden de spelers van De Treffers uit Groesbeek dinsdagmiddag uitgeleide gedaan bij hun vertrek naar De Graafschap. De amateurclub speelt daar in de avonduren tegen de Superboeren in de achtste finales van de KNVB-Beker.
De Treffers kan misschien voor een derde stunt zorgen, is de gedachte bij de supporters. Eerder dit seizoen schakelde de club uit Groesbeek al gerenommeerde clubs als RKC Waalwijk en SC Cambuur uit in het bekertoernooi.
De supporters geloven in nog méér. De zelfverzekerdheid lijkt sterker dan bij hun laatste wedstrijd tegen SC Cambuur. "Alsof er iets magisch in de lucht hangt", vertelt één van de supporters.
Eén ding is zeker: na de wedstrijd tegen De Graafschap zal er hoe dan ook een Gelderse club door zijn naar de kwartfinales. Het duel in stadion De Vijverberg begint om 20.00 uur en is op gld.nl en in de Omroep Gelderland-app te volgen in ons liveblog.