Gelderland
'Ik heb er zin in', Frank van Dijk begonnen met nieuwe ochtendshow

ARNHEM - Een nieuw jaar en een nieuw gezicht in de ochtend. Frank van Dijk is maandag van start gegaan met zijn nieuwe ochtendshow op Radio Gelderland. Het was de eerste keer dat hij zijn ochtendshow presenteerde, als opvolger van Nieke Hoitink.
Voorheen presenteerde Frank jarenlang 'Thuis in Gelderland' bij op Radio Gelderland. Nu gaat hij dus de dag openen in een nieuwe ochtendshow. Hij is van 6.00 tot 9.00 uur te horen.
Voorheen is deze plek vijf jaar lang bezet door Nieke Hoitink. Zij vervolgt haar loopbaan bij De Stentor.
Voor Frank betekent het nieuwe tijdstip ook een nieuwe levensstijl, want de vroege ochtend betekent ook vroeg opstaan. Gelukkig begon hij kwiek aan zijn nieuwe uitdaging en liet hij zijn gevoel verwoorden door soul-legende James Brown door als openingsplaat 'I Feel Good' te draaien. "Ik heb er zin in om een nieuw jaar en een nieuwe ochtendshow samen met jou te beleven", zie hij hierna.
Bekijk hier hoe Frank zijn eerste uitzending opende:
Frank van Dijk opende zijn show vanmorgen