Nieuws
Treinverkeer Gelderland rest van de dag ontregeld

ARNHEM - De treinproblemen in Gelderland en in andere delen van Nederland houden de rest van de dag aan.
Dat meldt de NS. Door een sein- en wisselstoring vanmorgen rijden er van en naar Utrecht voorlopig minder treinen. De NS geeft daarom reisadviezen.
René Vegter van spoorbeheerder ProRail vreesde al dat de problemen op het spoor mogelijk nog tot vanavond gaan duren. 'Als de sein- en wisselstoring is verholpen, dan zijn de problemen met het treinverkeer namelijk nog niet meteen opgelost.' Het opstarten van het treinverkeer is een 'logistieke puzzel met personeel en materieel'. Belangrijke intercitytrajecten krijgen daarbij voorrang
Vanaf 18:00 uur hoopt de NS weer in alle richtingen een treinverbinding te kunnen bieden.
Staatssecretaris Mansveld gaf aan zo snel mogelijk uitleg te willen van ProRail en NS over de storingen en incidenten op het spoor van de afgelopen weken.
Bussen
Op verschillende trajecten zijn bussen ingezet, zoals tussen Barneveld Zuid en Ede-Wageningen. Reizigers tussen Amsterdam Centraal en Arnhem kunnen omreizen via Deventer. De extra reistijd is meer dan 60 minuten.De grote storing begon rond 8.30 uur.
De situatie op het spoor rond 17:30 uur (Bron: NS)
De situatie op het spoor rond 16:00 uur (Bron: NS)
De situatie op het spoor rond 13.30 uur (Bron: NS)
De situatie op het spoor deze morgen (Bron: NS)
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!