Nieuws

Guus Hiddink stopt als bondscoach Rusland

Guus Hiddink stopt als bondscoach Rusland
Guus Hiddink stopt als bondscoach van Rusland.De Varssevelder besloot dat na een gesprek met de nieuwe bondsvoorzitter Sergej Fursenko.
VARSSEVELD - Guus Hiddink stopt als bondscoach van Rusland.De Varssevelder besloot dat na een gesprek met de nieuwe bondsvoorzitter Sergej Fursenko.
Hiddink trad in 2006 in dienst van de Russische bond en behaalde brons op het EK van 2008. In de play-offs voor het WK werden de Russen uitgeschakeld door Slovenië.
Er is voldoende belangstelling voor de Achterhoekse trainer. Nigeria, China en Turkije willen Hiddink als bondscoach en ook enkele clubs uit het Engelse Premiership hebben interesse. Ook Heerenveen zou Hiddink graag aantrekken. Hij is ook al adviseur van De Graafschap en maakt zich sterk voor het nieuwe stadion van de Doetinchemse club.