Nieuws

Reddingshonden uit Duiven naar Panama om vermiste meisjes te zoeken

DUIVEN - Stichting Reddingshonden RHWW uit Duiven is zondag met 12 reddingshonden naar Panama vertrokken om te zoeken naar de vermiste Nederlandse vrouwen Kris Kremers en Lisanne Froon.
De familie had de stichting ingeschakeld. De Panamese officier van justitie heeft uiteindelijk toestemming gegeven voor de komst van de honden. De honden beginnen hun speurtocht in Boquete, de plaats waar de meisjes verdwenen.
Kris uit Utrecht en Lisanne uit Amersfoort verdwenen begin april in het Midden-Amerikaanse land. Sindsdien ontbreekt ieder spoor. Zoekacties leverden tot nu toe niets op.
In totaal gaan er 18 vrijwilligers naar Panama. De reisverzekeraars Hema en Allianz vergoeden de kosten van de inzet van de reddingshonden.