Nieuws

Weer stroom in Tiel en Zaltbommel

Weer stroom in Tiel en Zaltbommel
100.000 tot 150.000 inwoners van de regio Tiel, Culemborg en Zaltbommel hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag enkele uren zonder stroom gezeten.
TIEL - 100.000 tot 150.000 inwoners van de regio Tiel, Culemborg en Zaltbommel hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag enkele uren zonder stroom gezeten.
De stroomstoring duurde van 1.30 tot 4.45 uur. De exacte oorzaak is nog niet bekend, wel is duidelijk dat het gaat om twee defecte hoogspanningsstations. Volgens netbeheerder Tennet is het probleem nog niet verholpen, maar wordt de stroom tijdelijk omgeleid.
Er zou geen verband zijn tussen deze storing en die van twee jaar geleden, waarbij een helikopter van Defensie tegen een hoogspanningsmast vloog.