Nieuws
Atleten weer de baan op tijdens Nijmeegse Loopavond

NIJMEGEN - Komende vrijdag worden er voor het eerst weer atletiekwedstrijden gehouden in Nijmegen.
Op de baan van Nijmegen Atletiek vindt dan de Nijmeegse Loopavond plaats. Er wordt een 100 meter, een 800 meter en een 3000 meter gelopen.
De wedstrijden zijn wel gebonden aan strenge corona-maatregelen. Atleten die fysieke klachten hebben, mogen niet meedoen. De kleedkamers zijn niet open en er is beperkte ruimte voor begeleiders. Als de situatie voor begeleiders en publiek niet conform de corona-richtlijnen mogelijk is, kan dat leiden tot het ontzeggen of beperken van de toegang door de wedstrijdorganisatie.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!