Nieuws
Ramkraak op Mediamarkt in Apeldoorn, mannen achter de tralies

APELDOORN - Een 30-jarige man uit Alkmaar en een 44-jarige man uit België moeten de gevangenis in voor betrokkenheid bij een ramkraak op de Mediamarkt in Apeldoorn. De 30-jarige man moet 12 maanden zitten en de 44-jarige man 11 maanden.
De twee sloegen in de nacht van 5 maart met nog een andere man toe bij de elektronicazaak om ''een zo groot mogelijke buit te bemachtigen, onder andere smartphones, screenprojectoren en camera’s'', oordeelt de rechtbank. De 30-jarige bestuurde de auto en de 44-jarige stond op de uitkijk.
De rechtbank vindt dit een ernstig misdrijf dat niet alleen zeer veel overlast en schade oplevert voor de winkelier, maar ook voor de samenleving. ''De mannen nemen geen volledige verantwoordelijkheid voor hun daden, dit rekent de rechtbank hen zwaar aan.''
Het OM had 26 en 20 maanden celstraf tegen ze geëist.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!