Nieuws
Zes tips na overvallen op supermarkten in Wijchen en Nijmegen

NIJMEGEN - De overval op een supermarkt in Wijchen en een bijna-overval op een Jumbofiliaal in Nijmegen hebben na een uitzending van Opsporing Verzocht zes tips opgeleverd, dat meldt de politie. Die tips worden nu nagetrokken. Het zou om dezelfde twee daders gaan.
De eerste overval was op de Jan Linders aan de Homberg in Wijchen op 13 december vorig jaar. Een van de twee gemaskerde overvallers bedreigde een caissière met een hamer. Daarmee sloeg hij een kassalade kapot.
Zes dagen later kon een overval op de Jumbo in de Nijmeegse wijk Malvert op het nippertje worden voorkomen. Kort voor openingstijd trok een medewerkster een deur voor de neuzen van de overvallers dicht en deed die op slot.
Het opsporingsprogramma Bureau GLD van Omroep Gelderland en de politie schonk op 20 mei aandacht aan beide zaken.
In beide gevallen was een kleine, grijze auto gezien.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!