Nieuws

Bestuurder opgepakt na rit onder invloed

De politie heeft zaterdagavond in Arnhem een automobilist opgepakt die onder invloed gevaarlijke capriolen uithaalde op de weg. Ook had de man een nepwapen in zijn auto. © Omroep Gelderland
ARNHEM - De politie heeft zaterdagavond in Arnhem een automobilist opgepakt die onder invloed gevaarlijke capriolen uithaalde op de weg. Ook had de man een nepwapen in zijn auto.
Agenten die na hun dienst onderweg waren naar huis, zagen de man met een joint achter het stuur rondrijden. Dat leidde tot een achtervolging. Uiteindelijk is de man staande gehouden 
Een drugstest wees uit dat de man onder invloed was van verdovende middelen. Hij is aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Zijn rijbewijs is ingenomen.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!