Nieuws
Drugslab gevonden in loods Apeldoorn, man opgepakt

APELDOORN - In een loods in Apeldoorn heeft de politie dinsdagochtend een drugslab opgerold. Daarbij is een 48-jarige Amsterdammer aangehouden als verdachte.
Het drugslab aan de Floralaan wordt op dit moment opgeruimd door een gespecialiseerd team van de politie, de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO). Ook zijn de brandweer en forensische rechercheurs ter plaatse.
Bekijk de beelden. De tekst gaat eronder verder.
Drugslab gevonden in loods Apeldoorn; man opgepakt
Vaten en jerrycans
Uit de loods zijn al verschillende vaten en jerrycans gehaald. De omgeving is afgezet met lint. Er zou ook een inval zijn geweest in een naastgelegen woning.
De politie kwam het drugslab op het spoor na onderzoek. De gemeente Apeldoorn is ook in kennis gesteld.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!