Nieuws

Motorrijders gaan 78 per uur te hard

De politie heeft afgelopen weekend vijf motorrijders op de bon geslingerd omdat ze veel te hard reden op de N840 in de gemeente Berg en Dal. Ze overschreden de maximumsnelheid met 78 kilometer per uur. © Omroep Gelderland
NIJMEGEN - De politie heeft afgelopen weekend vijf motorrijders op de bon geslingerd omdat ze veel te hard reden op de N840 in de gemeente Berg en Dal. Ze overschreden de maximumsnelheid met 78 kilometer per uur.
Surveillanten zagen de motorrijders flink gas geven en begonnen daarom een meting. Even later stonden de motoren aan de kant en waren de rijbewijzen ingenomen. De bestuurders kunnen een boete tegemoet zien.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!