Nieuws

Zes uur controle: 423 blaastesten, 3 bekeuringen

De politie heeft maandag volop op alcohol gecontroleerd bij de toegangswegen rond Nijmegen. Er werd gecontroleerd op de Waalbrug, de N325 richting Beek, de Weurtseweg en de sluis bij Weurt. Opbrengst: drie bekeuringen, meldt de politie een dag later. © Omroep Gelderland
NIJMEGEN - De politie heeft maandag volop op alcohol gecontroleerd bij de toegangswegen rond Nijmegen. Er werd gecontroleerd op de Waalbrug, de N325 richting Beek, de Weurtseweg en de sluis bij Weurt. Opbrengst: drie bekeuringen, meldt de politie een dag later.
Naast de boetes voor alcohol achter het stuur werden er ook nog een paar hardrijders bekeurd. Zo reed een bestuurder 83 kilometer per uur over de Waalbrug, waar 50 is toegestaan. Een andere automobilist maakte het nog bonter, het rijbewijs van de bestuurder werd ingevorderd nadat deze met 101 kilometer per uur over de Waalbrug racete. 
Ook zijn er vier scooters op herkeuring gestuurd door de politie. Komende week blijven de controles naar verwachting fors.