Nieuws

Orion ondanks matig spel toch met één been in de bekerfinale

Seesing Personeel Orion staat met één been in de finale om de nationale beker. De volleyballers wonnen woensdagavond in Doetinchem het eerste duel in de halve finale met 3-0 van Sliedrecht Sport. © REGIO8
DOETINCHEM - Seesing Personeel Orion staat met één been in de finale om de nationale beker. De volleyballers wonnen woensdagavond in Doetinchem het eerste duel in de halve finale met 3-0 van Sliedrecht Sport.

'We beseffen wel dat, zoals we gespeeld hebben, het een risico met zich meebrengt. We waren niet zo goed als we moeten zijn en we hebben de jongens nog bijna een kans gegeven ook', analyseert aanvoerder Pim Kamps. 'Een beetje dubbele gevoelens, met 3-0 sta je inderdaad met één been in de finale maar ik denk dat het volgende week beter moet om er zeker van te zijn.'
De mannen van trainer Goran Aleksov begonnen goed aan de wedstrijd in de zeer matig gevulde Topsporthal en stonden snel 7-1 voor. Vervolgens kwamen de volleyballers uit Sliedrecht in rap tempo terug en namen zij zelfs korte tijd een voorsprong. Orion wist de set uiteindelijk in de slotfase naar zich toe te trekken (25-23). In de tweede (25-19) en derde set (25-16) was het verschil tussen de Eredivisionist en de koploper van de Topdivisie een stuk groter.
Woensdag 25 januari is de terug in de meestal sfeervolle sporthal De Stoep in Sliedrecht.