Nieuws
Niels (18) uit Culemborg na zoektocht nog steeds niet gevonden
Niels (18) uit Culemborg na zoektocht nog steeds niet gevonden
CULEMBORG - De 18-jarige Niels Wienberg uit Culemborg is al twee weken spoorloos. Zondag zochten ongeveer 30 vrijwilligers met speurhonden in de uiterwaarden van de Lek, maar zonder succes.
De vrijwilligers zochten rond de rivier de Lek, bij de oversteekplaats van de pont bij de Lekdijk, richting Wijk bij Duurstede. Vorige week zondag werd ook al gezocht met honden in en rond Culemborg, toen met bijna 60 honden.
De vermiste Niels Wienberg. Foto: Omroep Gelderland
Politie krijgt nog steeds tips binnen
De zoekactie van vandaag is géén politiezoektocht aldus een woordvoerder van de politie. Verder geeft de politie aan dat er nog steeds verschillende tips binnen komen over de vermiste Niels. De politie volgt de zaak aandachtig.
Kijk hier naar beelden van de zoekactie vorige week:
Niels (18) heeft autisme en moet medicijnen hebben. Hij is al ruim twee weken vermist. Afgelopen week zocht de politie met onder meer een helikopter in Wolfheze, omdat hij daar gezien zou zijn. Die actie leverde niets op.
Zie ook:
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!