Nieuws

Loes Gunnewijk aan de slag als coach bij wielerbond

Loes Gunnewijk.
Loes Gunnewijk gaat als coach bij wielerbond KNWU aan de slag. De inwoonster van het Achterhoekse Rekken krijgt de junior vrouwen onder haar hoede en wordt assistent-bondscoach paracycling. © Omroep Gelderland
REKKEN - Loes Gunnewijk gaat als coach bij wielerbond KNWU aan de slag. De inwoonster van het Achterhoekse Rekken krijgt de junior vrouwen onder haar hoede en wordt assistent-bondscoach paracycling.
Gunnewijk over haar nieuwe rol: 'Het is voor mij een geweldige kans om mijn kennis en ervaring binnen het vrouwenwielrennen over te dragen op de beste talenten van Nederland. Ik ben ervan overtuigd dat ik het niveau van deze categorie vrouwen door een gedegen begeleiding naar een nog hoger niveau kan tillen.'
De Gelderse zette vorig jaar een punt achter haar profloopbaan. Nu gaat de wielrenster dus aan de slag als trainster. De verbintenis wordt aangegaan voor de komende vier jaar, tot en met de Olympische Spelen van Tokyo.