Nieuws

Verzet tegen afsluiting weg Hoenderloo: '15 kilometer omrijden'

Inwoners van Hoog-Baarlo, bij Hoenderloo, zijn boos om het afsluiten van de Deelenseweg. © Omroep Gelderland
HOENDERLOO - Inwoners van Hoog-Baarlo, bij Hoenderloo, zijn boos om het afsluiten van de Deelenseweg.
De provincie heeft buurtbewoners laten weten de weg vanaf 2019 te willen afsluiten en er een fietspad van te maken. En dat vinden de inwoners van het buurtschap slecht nieuws.

'Dorp straks onvindbaar'

'Ons dorp teert op toeristen en dagjesmensen. Als deze maar via één kant kunnen komen, en dat is ook nog eens een doorgaande weg (N304), zijn wij bang dat zij ons dorp niet zo snel meer vinden', zegt Rowan Mulder namens de inwoners. Volgens hem moeten ze straks 15 kilometer omrijden als ze in de richting van Arnhem willen.
Maandag 14 november is er een inloopavond, waar bewoners hun hart kunnen luchten. Onder meer via Facebook wordt mensen opgeroepen om te komen. 'Wij maken ons hard voor het dorp en voor een ieder die van de weg gebruikt maakt.'