Nieuws
Tientallen betogers bij demonstratie tegen azc in Elden
Tientallen betogers bij demonstratie tegen azc in Elden
ARNHEM - In Elden in Arnhem werd maandagavond door zo'n 60 mensen gedemonstreerd tegen de komst van een asielzoekerscentrum in voormalig verpleeghuis Elderhoeve. De actievoerders trokken lopend of in de auto door de wijk.
Ze werden al snel door iemand van de gemeente verzocht terug te keren naar de Elderhoeve, omdat geen vergunning is aangevraagd. Vervolgens duurde het protest nog zo'n half uur.
Het protest was in het leven geroepen door TegenAzcElden, maar de organisatie blies het protest af uit angst voor rellen. De organisatie was bang dat de extreemrechtse Nederlandse Volks-Unie en hooligans van Vitesse de demonstratie zouden verstoren.
Voorman Constant Kusters zei alsnog naar Elden te komen omdat hij al verwachtte dat bewoners het er niet bij zouden laten zitten en toch de wijk in wilden trekken.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Heb jij een tip of opmerking? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!