Nieuws
Nu ook in Wijchen: roze vluchtheuvels, het toneelstuk

WIJCHEN - Er was al een carnavalskraker over, maar de roze vluchtheuvels in Wijchen blijven de creativiteit prikkelen.
Nu is er ook een toneelstuk waarin de heuvels een grote rol spelen.
Het stuk heet 'Kapotgelopen' en is gemaakt door leerlingen van het Maaswaal College in Wijchen. Het is een heuse horrorsoap geworden. De bijkans onbevattelijke keten van gebeurtenissen wordt ingezet met een ongeluk bij de vluchtheuvels, die in het stuk prominent op de achtergrond te zien zijn.
'De leerlingen hebben bij het schrijven van het stuk opvallende stukken uit de krant geknipt en daar horen de heuvels natuurlijk bij', zei docente en regisseuse Mira Jessen woensdag op Radio Gelderland.
Waar een potje verkeerde verf dus al niet toe kan leiden. Wie wilde zien hoe de leerlingen het ervan af brachten, kon woensdagavond terecht op de locatie Veenseweg van het Maaswaalcollege.