Nieuws

De laatste uren voor De Bijenkorf Arnhem

De laatste uren voor De Bijenkorf Arnhem
De Bijenkorf in Arnhem is op oudjaarsdag voor het laatst open.
ARNHEM - De Bijenkorf in Arnhem is op oudjaarsdag voor het laatst open.
Om 17.00 uur worden definitief de deuren gesloten.
De Bijenkorf is sinds 1975 in Arnhem gevestigd. In augustus werd bekend gemaakt dat het luxe warenhuis in Arnhem sluit. Door de sluiting verliezen 99 werknemers hun baan.

Primark

In het pand van De Bijenkorf komt een vestiging van het kledingconcern Primark. Een woordvoerder van Primark zegt dat de exacte openingsdatum nog niet bekend is. Waarschijnlijk gaat dat nog zeker enkele maanden duren, aldus de woordvoerder.

Facebook

Het vertrek van de Bijenkorf uit de Arnhemse binnenstad wordt door ondernemers en de gemeente betreurd. De Facebookpagina Bijenkorf Arnhem Moet Blijven, leverde meer dan 8000 likes op. 

Reacties

Op een bericht op de Facebookpagina van Omroep Gelderland wordt er ook veelal luchtig gereageerd op het vertrek van het warenhuis. De reacties variëren van: "Bijenkorf weg ermee dure zooi" en "Kom maar snel Primark!" tot "Jammer je kon er toch altijd leuke en aparte dingen kopen. Zal hem missen."