Nieuws

Tielse voetbalclub voor ton gedupeerd

TIEL - De Tielse voetbalclub Theole is zeker voor 100.000 euro gedupeerd.
Dat blijkt na diepgravend onderzoek naar onregelmatigheden in de boekhouding van de club. Eerder werd uitgegaan van enkele tienduizenden euro's.
Het bestuur zegt in een brief (pdf) aan de leden zware maatregelen te moeten nemen om het voortbestaan van de club te kunnen garanderen. Op vrijdag 31 januari worden die maatregelen in een algemene vergadering toegelicht. De club gaat begin volgend jaar activiteiten ontplooien om extra inkomsten te genereren.
Tegen de penningmeester van de club is in oktober aangifte gedaan. Sindsdien is gebleken dat er met de boekhouding is gerommeld. Bovendien zijn er onrechtmatige betalingen gedaan en zijn er verplichtingen aangegaan waar het bestuur niets van wist. Ook zijn het bestuur en de Algemene Ledenvergadering bewust onjuist geïnformeerd over de financiële situatie van de club. Over de rol van de geschorste penningmeester doet het bestuur in zijn brief geen mededelingen.