Rijk van Nijmegen
Krakers slaan weer toe in hartje Nijmegen

NIJMEGEN - Krakersgroep Jantien heeft voor de vierde keer een pand gekraakt in het centrum van Nijmegen. Dat laat de groep weten op Instagram.
Dit keer gaat het niet om een pand van vastgoedmagnaat Ton Hendriks, maar van Ronny Rosenbaum: "Een vastgoedmiljardair die niet alleen diens panden laat verkrotten tijdens de zwaarste woningnood sinds de Tweede Wereldoorlog, maar ook verdacht werd van miljoenen afpersingsgeld witwassen voor Willem Holleeder", zo stelt Jantien op Instagram.
In de stories is te zien dat een wijkagent inmiddels is gearriveerd. "De wijkagent kwam het tafereeltje toevallig tegen en het is spannend wat die gaat doen", schrijft de groep erbij.
Hoelang de krakersgroep al in het pand boven kledingwinkel Levis zit, is niet bekend.
Dit is al de vierde kraakactie van Jantien. De eerste vond plaats in oktober jongstleden in voormalig café Extase.